Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Már 4 ezer kilométert tettem meg velük, és tiszta lelkiismerettel ajánlom őket, szinte minden lehetséges útviszonyban kipróbáltam őket, és határozottan állíthatom, hogy elég nagy sebességnél is jól teljesítenek. Nedves úton remekül „tapadnak”, ahogy mondani szokták, és hóban és jégen is jó a tapadás, természetesen ésszerű, a jeges útviszonyokhoz igazodó sebességgel haladva. Eleinte nem voltam túl bizakodó a többévszakos gumiabroncsokkal kapcsolatban, de a Goodyear Vector meggyőzött ;)
Nézzen meg többet >